Kalfa Tamamlayıcı Servisler ile Gelirinizi Arttırın

Kalfa Tamamlayıcı Servisler ile Kalfa ve Sistem Global Danışmanlığın iş birliği sayesinde 400 farklı alanda mükelleflerinize danışmanlık hizmeti sunabilirsiniz. 

Danışmanlık hizmetimiz sizin ve mükellefinizin arasında, sizin aracılığınız ile gerçekleşir. Kalfa hiç bir şekilde mükelleflerinize dokunmadan, sizin yönlendirmeniz ve koordinasyonunuz ile süreci ilerletir. 

Kalfa Tamamlayıcı Hizmetler ile mükelleflerinize sunduğunuz danışmanlık hizmetlerinden iş birliği payınızı alarak gelirinizi artırabilirsiniz. 

Kalfa Tamamlayıcı Servisler Neleri Kapsıyor?

KOSGEB DESTEKLERİ

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Türkiye’de bulunan küçük ve orta ölçekli olan işletmelerin ekonomideki rolünü ve etkinliği artırmak, sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun bir şekilde gerçekleştirmek ve küçük ve orta ölçekli işletmelerin rekabet güçlerini artırmak amacı ile kurulmuş olan bir kamu kurumudur. 

TİCARET BAKANLIĞI DESTEKLERİ

T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından işletmelere ihracat, E-İhracat, Hizmet ve Yurt Dışı Teknik Müşavirlik alanlarında ve işletmelerin küreselleşme adımlarında destekler sunan kamu kurumudur. 

İSTİHDAM TEŞVİKLERİ

İstihdam teşvikleriyle, belirli şartları taşıyan işsizleri istihdam eden işverenlere değişen sürelerle ve tutarlarla prim, vergi veya ücret destekleri sağlanmaktadır.

BORDRO HİZMETLERİ

Bordrolama hizmetleri kapsamında bir şirketin gelir ve gider dengesinin yanı sıra, çalışanların sayısı ve buna bağlı çalışan haklarını barındıran hizmetlerdir.

YURT DIŞI ŞİRKET KURMA HİZMETLERİ

Yurt Dışı Şirket Kurma hizmetimiz kapsamında şirketlerin yurt dışında yapılanma süreçlerini hızlandırmak ve güvenilir bir şekilde devamlılıklarını sağlama konusunda destek verilmektedir.

SÖZLEŞME VE HUKUK DANIŞMANLIĞI

Profesyonel hukuk hizmetlerinin yanı sıra kapsamlı sözleşme danışmanlığını kapsayan hizmetimizdir. 

MARKA - PATENT ve TASARIM TESCİL HİZMETİ

Marka, Patent ve Faydalı Modellerinizin ulusal ve uluslararası platformlarda tescil edilmesi ve marka haklarınızın korunması alanında verilen hizmetlerdir.