Kalfa Asist ile Operasyonel Yoğunluğa Son Verin

Operasyonel yoğunluk, Ölçek Problemi, Nitelikli Eleman Bulmak ve Elde Tutmak gibi sektörel sorunlarına karşı Kalfa Asist modülümüz Mali Müşavirlere çözüm sunmaktadır.

Kalfa Asist ile operasyonel süreçlerinizi Kalfa OCR ile beraber omuzluyoruz. Operasyon yükünün yarattığı stresi ve zaman kaybını telafi ediyoruz. Mevcut yoğunluğu Kalfa ile minimuma indirerek yeni mükellef kazanımlarınızı destekliyoruz.

Bunların yanı sıra Kalfa ile nitelikli eleman arama ve istihdam sıkıntısını aşıyoruz. Kalfa’nız size yeni bir eleman değil, sınırsız kapasite imkanı sunuyor.

KALFA OCR ile kullandığınız muhasebe yazılımına otomatik olarak eklenir. Muhasebe yazılımına eklenen bu evraklar, makine öğrenmesi teknolojisi ile otomatik olarak işlenir. Mizan ve Muavin gibi defterler otomatik oluşur. Oluşan defterler üzerinde yapay zeka destekli olarak denetimler yapılır. Denetimler sonucunda hatalı alanlar var ise uyarılar oluşturulur. Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra Kalfa'nız bütün kayıt ve beyannamelerinizi kontrol ederek sizinle iletişime geçer. 

9 Adımda Kalfa Asist Nasıl Çalışır?

Kalfa Hangi Beyannameleri Verir?

Banka Kayıtlarının İşlenmesi

Kalfa OCR ile mükelleflerinizin banka kayıtları KALFA OCR sayesinde hızlıca anlamlandırılarak, kayıtlar oluşturulur. Bu kapsamda;

  • Cari hesap kayıtlarının kontrolü ve düzenlenmesi
  • Belirsiz ödemelerin tespit edilmesi ve ilgili kayıtların, ilgili carilere aktarılması
  • Komisyon, faiz ve kredi giderlerinin tanımlanması ve ilgili hesaplara aktarılması 

gibi işlemler gerçekleştirilerek, banka kayıtlarınız işleme alınır. 

Kalfa Veri Güvenliğini Nasıl Sağlar?