Kalfa Uzman ile Sorularınız Cevapsız Kalmaz

Kalfa Uzman'da Kalfa Portal üzerinden Vergi, Kanun, Mevzuat ve benzeri konulara dair sorularınız, en son Regülasyon güncellemeleri dikkate alınarak, konusunda uzman kişiler tarafından cevaplanır. 

Kalfa Uzman sayesinde mükelleflerinizden gelen sorulara veya ihtiyaç duyduğunuz bilgilere u
zmanlarımız tarafından verilen cevaplar bildirim ve mail olarak tarafınıza iletilir. 

Sorulara Kim Cevap Veriyor?

Kalfa Portal üzerinden tarafımıza ilettiğiniz sorularınız, Sistem Global Danışmanlığın 550+ kişilik uzman ekibi içerisinde, sorunuz ile alakalı birimlere aktarılır. Birim içerisinde oluşturulan cevaplar Kıdemli uzmanlar tarafından kontrol edilir ve sorunuz cevaplanır.

Kalfa Uzman Hangi Konularda Destek Veriyor?

Kalfa alanında uzman kadrosu ile bütün sorularınızı cevaplamaya hazır. Vergi, kanun ve mevzuat alanında yaşanan bütün güncellemelere dair sorularınızı, uygulamalara dair sorularınızı ve mükelleflerinizden gelen bilgi taleplerini hızlıca cevaplandırır. Kalfa Uzman ile güncelleme takip etmek zorunda kalmaz, yoğun takviminizde regülasyon güncellemelerinden kaynaklanan uygulama hatalarından dolayı cezai işlemlere maruz kalmazsınız. Ayrıca tarafınıza atanan Kalfa'nız, defter kayıtlarınızı en güncel regülasyonlara uygun olarak tutmaktadır. 

Kalfa Uzman bugüne kadar Mali Müşavirlerden gelen 1000+ üzerinde soruyu cevaplamıştır. Cevaplanan bu sorular ile Mali Müşavirlerimizin ortalama olarak 48 saate varan araştırma ve bilgi edinme süreçlerini, maksimum 6 saat süresine indirmeyi başarmıştır. 

Kalfa Uzman İle Gündem

Enflasyon Muhasebesi

Enflasyon muhasbesine dair bütün detaylara ve uygulama bilgilerine ulaşabileceğimiz, herkese açık webinarımıza aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Kalfa Uzman ile her zaman güncel kalın